VARALICAR.RS - KNJIGA GOSTIJU
Strana: 1
Nazad
[UPISI SE U KNJIGU]
Sun Sep 30, 2012 20:02:50
Sinisa
BiH


Svaka cast samo jos da stavite proizvodjaca D-A-M
Thu May 17, 2012 08:32:01
Stevo Polovina
Novi Sad, Srbija


Svaka cast, lepo i pregledno
Thu Apr 19, 2012 12:40:02
Jaca
Srbija

Svaka cast na sajtu i forumu. Super ste.
Mon Apr 09, 2012 09:08:11
Goran


Upoznao sam administratore sajta na sajmu i imam samo reci hvale ya njih. Svaka cast i samo tako nastavite.
Wed Mar 21, 2012 20:36:01
NOVKO
Jagodina


svaka čast momci....respekt
Fri Feb 17, 2012 07:04:03
Miroslav Jevtic


Najbolji ste
Fri Jan 06, 2012 08:50:48
Najdan
Srbija

Vec godinu dana pratim rad ovog sajta i mogu samo da odam priznanje urednicima.
SVAKA CAST.
Sun Oct 30, 2011 16:27:26
Lemi


Odličan sajt o ribolovu i reki Moravi
Sat Jul 30, 2011 04:29:55
Bojan
Srbija

Najbolji sajt u Srbiji. Svaka čast.
Mon Jun 13, 2011 15:31:21
Mladi pecaros
Srbija

Sajt je stvarno super ima dosta toga objasnjenog na fin nacin,ja sam tek pocetnik pa mi mnogo pomaze. Samo nedostaje neka srana o tome kako namontirati neke od sistema za pecanje(dubinka,plo vak.....)
Tue May 03, 2011 17:04:41
vladan jankovic
rs


posto duze vreme zivim u sloveniji nisam dugo bio u rodnom kraju pa bih iskoristio ovu priliku da pohvalim ekipu ovog sajta za sjajnu prezentaciju ribolova na moravi i nek ovaj sajt bude sajt druzenja i razmene informacija o ribolovu na moravi a to je skoro polovina srpskog ribolovnog teritorija pa samo na takav nacin moze se unaprediti ribolov u srbiji uz neprestano informisanje o stanju u svim krajevima uz moravu i na taj nacin biti stalno u toku sa svim u vezi ribolova na tom prostoru.ja bih ovim putem zamolio da me neko od cuprijskih ribolovaca da informaciju o dva dobricevska jezera dali se na njima jos peca,sta se peca i kakav je ribolovni fond.pozdrav za sve cuprijske ribolovce.
Mon Jan 17, 2011 15:43:33
Ivan Golac
Srbija


Sigurno najbolji sajt na ovim prostorima. Samo tako nastavite.
Wed Jan 12, 2011 19:14:05
Robert Mesaros
Srbija


Svaka cast za sajt!
Thu Dec 30, 2010 23:53:00
misa
srbija


Lepo je sto se jos neko setio da na napravi
ovako nesto lepo za nas pecarose.Puno uspeha u radu .
Tue Nov 30, 2010 21:05:45
Sokol
Srbija


Pozdrav svima !!!

Pozivam sve članove ovoga sajta da nam se pridruže u našem čatu Srpskog Miletića kod Sombora. HVALA !!! Veliki pozdrav od Sokola

http://www.srpski-m iletic.eu/modules/S okol-chat/chat.php
Thu Nov 11, 2010 01:00:05
slavko
srbija


Brate svaka cast car si........
Thu Nov 04, 2010 02:18:10
Dragan


Bravo majstori. Razbijate. Samo tako nastavite. Pokazite da i u Srbiji ima pametnih i normalnih ribolovaca. Pustite druge da pametuju a vi radite i dalje to sto radite. Jos jednom bravo.
Wed Oct 06, 2010 20:56:24
Mladen Savic


Pogledao sam dosta ribolovackih sajtova ali se ovaj sajt izdvaja po svom sadrzaju. Vidi se da ste iskreni ljubitelji prirode i ribolova. Svaka cast za pustanje ulova. Takav primer treba slediti. Bravo i samo nastavite sa radom.
Thu Sep 30, 2010 15:34:48
Igor
RS


Svaka cast C&R Sajt vam je pravi.
Sun Sep 12, 2010 09:48:32
Goran


Bravo, bravo,bravo. Svaka čast za sajt.
Wed Sep 01, 2010 19:46:16
Vladimir
Srbija

Ljudi pa vi ste stvarno neverovatni. Slucajno sam se ulogovao na vas sajt i doziveo prijatno iznenadjenje. Potpuno nova koncepcija i potpuna interakcija izmedju admina, saradnika i korisnika na sajtu me je odusevila. Pa vi i nemate nikakva ogranicenja i ne uslovljavate korisnike uclanjivanjem kako bi pogledali forum. Samo tako nastavite.
Wed Jul 14, 2010 23:01:05
Zlatko
Srbija Beograd

Svaka cast na hrabrosti da napravite ovakav potez. Varalicar Shop je novost na nasem prostoru. Zelim vam uspeha u radu.
Wed Jun 30, 2010 21:11:45
Milos Jovanovic
srbija


Super ste.
Samo tako nastawite bice owo najpposeceniji sayt posle googl-a youtube-a.
Sun Jun 27, 2010 15:13:46
Sale
Srbija

Radite pravu stvar. Samo tako nastavite a mi ce mo vas pratiti u svemu sto radite.


Upecaj, slikaj i pusti.
Sat Jun 26, 2010 18:15:06
dragan gaga
srbija


bravo bravo
Fri Jun 18, 2010 14:05:47
Batica
Srbija Jagodina

Svaka čast za sajt. Samo tako nastavite. pozdrav za najboljeg ribolovca Brusa.
Fri Jun 11, 2010 00:11:34
Nebojša
Srbija

Svaka čast. Ovo što vi radite je prava retkost. Bravo za svaku vraćenu ribu.
Wed Jun 02, 2010 23:14:39
Radomir
Srbija

Svaka cast za ono sto radite. Samo tako nastavite. Pozdrav za Brusa. Rakac iz Cacka.
Sat May 29, 2010 00:18:05
Zoran Nikolić
Srbija Kragujevac

Svaka čast Napokon nešto novo i drugačije. samo tako nastavite i ovaj sajt će postati mesto okupljanja ribolovaca iz centralne Srbije.
Fri May 21, 2010 23:24:24
VRABAC ADMINISTRATOR
SRBIJA


Veljo dobrodošao si i ti svi ostali pravi sportskii dobronamerni ribolovci.Inače mogu da kažem da je Veliko Gradište i okolina moja omiljena destinacija za ribolov i veoma sam čest gost u Gradištu Vincima Golupcu i naravno Srebrnom jezeru.Pozdrav
Fri May 21, 2010 01:26:21
Velja
Srbija Veliko Gradiste

Nadam se da su na ovaj sajt dobrodosli i oni ribolovci koji pecaju na Dunavu Naravno salim se. Sajt vam je odlican i samo tako nastavite. Dunave, Dunave, bez tebe mi srce moje ostare...
Fri May 21, 2010 00:25:31
Nebojsa
Srbija

Sajt je odlican. Najzad da se neko seti da pise o Moravi. Samo ovako nastavite
Tue May 18, 2010 21:10:50
Milos Jovanovic
srbija


xwala puno sto ce te to da stawite na forumu.
Ali samo da se poxwalim. Na leto idem na dunaw sa ocem na kampowanje 10 dana. Mozda ce da bude Iwanowo ili preko puta jezera.
Tue May 18, 2010 17:42:23
Željko Tošić
Srbija Petrovac


Pozdrav za velikog ribolovca i takmičara Brusa. Sajt ti je super. Samo tako nastavi. Napiši nešto i o takmičarskom ribolovu. Željko i Milan
Mon May 17, 2010 21:42:54
Aleksandar Jovanovic
Srbija Cuprija


Brus samo tako nastavite. Ne dozvolite da vas ljubomorni i zlonamerni ljudi ometu u onome sto ste zapoceli. Svaka cast na svemu sto cinite kako bi zastitili Moravu.
Sun May 16, 2010 12:58:36
Milos Jovanovic
srbija


Ja imam 12 godina poceo sam da pecam klena sa 7 god. ako ima neko na owom sajt-u da mi kaze kako se peca smudj. To mi je jedini problem. NAjveceg sarana kog sam upecao na Bagrdanskom jezeru je saran 3,5 kg. Smudja nikada do sad nisam upecao.zeleo bix da mi neko kaze u koje godisnje doba da pecam smudja i na koj mamac.
Pozzzz.
Sun May 16, 2010 12:45:07
aljosa the doctor
srbija

kada ce te da stavite moje slike
Sun May 16, 2010 01:42:13
Dejan Nikolic
Srbija Pozarevac

Morava jeste najveca Srpska reka svidjalo se to nekome ili ne. Svaka vam cast za ovakav sajt. Samo tako nastavite.
Sat May 15, 2010 22:45:56
Raša
Srbija BG


Sajt vam je odličan. Samo tako nastavite.
Sat May 15, 2010 20:08:55
Dragan Milošević Gane
Srbija Svilajnac


Hvala momci što ste se setili da u Srbiji postoji još neka reka osim Dunava. Svaka čast na sajtu i samo tako nastavite. Moravo volim te odavno.
Wed May 12, 2010 01:16:19
Milos
Srbija KG


Bravo. Samo tako nastavite. Pozdrav od terapeuta iz KG-a.
Wed May 12, 2010 01:10:28
Sanja Stosic
Srbija Nis


Samo tako nastavite. Brus veliki pozdrav od mene i Zorane. Takmicile smo se na Skadru a ti si nam pomogao i posavetovao kako da pecamo.
Wed May 12, 2010 01:06:12
Nenad Mitrovic
Srbija Pozega


Sajt je odlican. Samo me ime buni. Vec postoji varalicar.com. Mogli ste da izaberete neko drugo ime. Ostalo je OK.
Tue May 11, 2010 01:02:26
Ivana
Srbija


Super ste. Poljubac za Bokija
Tue May 11, 2010 00:58:15
Veljko Bulajic
Srbija Uzice


Svaka cast na sajtu. Promovisete prave stvari. Zelim vam mnogo uspeha u daljem radu. Bistro.
Sat May 08, 2010 23:17:33
Ahmet Šeremet
BiH


Sajt vam je za merak gledat. Samo tako nastavite.
Fri May 07, 2010 18:15:28
Slobodan Tiodorovic
crna gora Podgorica


dobri ste.citam i vidim da imate dobra pravila
kod nas je to jos uvijek tesko uraditi na
skadarskom jezeru.
poz, od slobodana.

Sat May 01, 2010 00:53:05
Saša


Svaka čast Samo tako nastavite.
Tue Apr 27, 2010 11:55:05
Varalicar sa Morave


Svaka cast za sajt. Dosta mi je ovih prepotentnih varalicara sa Dunava. Sta oni misle? Da se samo na Dunavu varalicari. Neka dodju na Moravu i vide sta je lepota. Moravo
Sat Apr 24, 2010 01:15:50
Radisav


Sajt je super. Samo tako nastavite.
Mon Apr 19, 2010 07:55:17
ranko
srbija


puno pozdrava i uspeha u radu od ribolovca Ranka iz Despotovca
Thu Apr 15, 2010 21:35:31
Vlada Tanaske
Srbija


Svaka cast za otvaranje ovakvog sajta i puno srece u daljem radu. I naravno pozdrav za najboljeg sportskog ribolovca BRUSA.
Sat Mar 27, 2010 16:31:54
novko
srbija


sretan početak majstori .....samo napred ...
Wed Mar 24, 2010 10:58:10
lazar kovacevic
srbija


super je
Tue Mar 16, 2010 23:37:11
ZORAN ZOLE
SRBIJA

SVAKA CAST KONCNO DA SE POJAVI I OVAKAV SAJT KOJI PISE O MORAVI I VODAMA U CENTRALNOJ SRBIJI
Tue Mar 16, 2010 20:24:57
Zivojin
Srbija

Mislim da je jedna rec sasvim dovoljna...BRAVO!!! Zelim vam da dugo trajete...
Sun Mar 14, 2010 09:10:29
grga
Srbija


Neka vam je srecan pocetak na webu i bistro na vodi!

Esitor-in-Chief
Mon Mar 08, 2010 20:09:28
MRWA032
SRBIJA

CESTITAMO KRAJNJE JE VREME DA SE OTVORI OVAKO
DORO OBRADJEN SAJT
Sun Mar 07, 2010 23:32:03
Brus
Srbija

Pocelo je pocelo. Ja mislim da je ovo pocetak jednog divnog prijateljstva.
Fri Mar 05, 2010 20:56:25
vrabac
srbija


hvala sajt je odlican i bice jos bolji
Fri Mar 05, 2010 19:54:32
Autentik
sRBIJA


Srecan pocetak rada Sajta